2015 سالی خطرناک برای ترکیه

یک تحلیل گر ارشد ترکیه نوشت:
2015 سالی خطرناک برای ترکیه
محمدعلی بیراند تحلیل گر سیاسی CNNturk و روزنامه پُستا نسبت به آمادگی های ارامنه برای سال 2015 میلادی هشدار داد.

به گزارش روزنامه پسُتا محمدعلی بیراند تحلیل گر ارشد CNNturk و روزنامه نگار مشهور ترکیه ای پُستا در سرمقاله امروز نوشت: " سال 2015 میلادی قطعا برای ترکیه یک سال تعیین کننده و خطرناک خواهد بود. ما هر اندازه هم که مسأله نسل کشی ارامنه را انکار کنیم، اکنون این مساله در جهان بازتاب یافته است. مطمئن باشید ارامنه از حالا تلاش می کنند در سال 2015 و یکصدمین سالگرد این رویداد تاریخی، هجوم های سیاسی دشواری در سطح جهان علیه ترکیه ترتیب دهند و جالب اینجاست که ترکیه می خواهد در سال 2015 هم در زمینه مبارزه با ترور و هم در زمینه تجارت جهانی به پیروزی های بزرگی برسد."
بیراند در ادامه افزود: "بدون شک حمله سارکوزی به ترکیه، آخرین حمله از این دست نیست و ما باید منتظر واکنش ها و تحریم های جدی از جانب اروپا باشیم."
/ 3 نظر / 2 بازدید
اتيلا

از كشتار مردم اذربايجان و كردها به دست جيلوهاي ارمني نيز چيزي بنويس . مظلوم نمايي ارامنه شما را هم فريب داده هنوز خون كودكان در اذربايجان شمالي خشك نشده است

اتيلا

همان اذربايجان شمالي است . شما تفكرات ضد تركي داريد و اين باعث ميشه نتوانيد درست قضاوت كنيد . قتل عام از طرف هركس باشد قابل قبول نيست . ولي شما به علت تعصبات كوركورانه طرفدار جنايتهاي گروهك هاي تروريستي كرد كه حتي به خود كردها رحم نكردند و طرفدار جنايتهاي ارمنيها هستيد كه به كردها نيز رحم نكردند .حتي سيميتقو نيز با اين ارمني هاي وحشي مبارزه كرد . ازاده باش و اگر نميتواني ازاده باشي حداقل ازاد انديش باش

اتيلا

پاسخ تو ( بعد از اين به جاي شما در رابطه با شما از كلمه تو استفاده ميشود چون در اين مدت نتوانستم ساده ترين و ابتدايي ترين اصل اداب معاشرت را حاليت كنم ) : ((تفکرات ضد ترکی ندارم . ضد تورکی دارم. تو حق نداری ارمنی را وحشی بنامی این از خریت توست و اینکه در تعصب موهوم و خیالی قبیله ای انداخته اند تو را. یه سفز برو ارمنستان اونجا همه ارمنی هستند و در اوج انسانیت و مهربانی. اونجا از خودت خجالت بکش و از یادآوری این نوشته هات حسابی شرم کن.)) جواب من :من ارمني را وحشي نخواندم هركسي كه كودكان و زنان بيدفاع را قتل و عام كند وحشي است از هر قومي كه باشد . نوشتي "اين از خريت توست " واقعا كه خودتي هر قدر خواستم محترمانه رفتار كنم تو باز توهين كردي تو تمدن پذير و اصلاح پذير نيستي شما را بايد مربي سيرك تعليم دهد . تو را تعصبات قبيله اي و عشيره اي كور كرده تازه برگشتي به عصر جاهليت . نگاهي به وبلاگت بكن تا بفهمي توركها با شما چه كاري كرده اند كه چنين با انها ضد هستي . البته شما عددي نيستي كه ضد باشي از دور به توركها پارس ميكني فقط همين ( ايت هورر كروان گئچر )