3 فیلم از وحشی گریهای سربازان آمریکایی در افغانستان

کشتن یک گوسفند با چوب کریکت توسط سربازان آمریکایی در افغانستان

فیلمی در اینترنت منتشر شده که یک نظامی آمریکایی بایک چوب کریکت به جان یک گوسفند می‌افتد و این حیوان را به طرز دردآوری می‌کشد.   فیلمی در اینترنت منتشر شده که نشان می‌دهد چند سرباز امریکایی در یک شرط بندی به طرز بی رحمانه ای یک گوسفند را با ضربات چوب به سرش می‌کشند و با این ضربات این حیوان را فلج می‌کنند.
 
این ویدئو که مدتی قبل منتشر شد، با گذشت چند ساعت جزو پربازدیدترین فیلم ها در سایت یوتیوب تبدیل شد و نشان دهنده رفتار غیرانسانی سربازان آمریکایی است.
 
بنابر گزارش شبکه العربیه این سربازان که در پایگاهی در افغانستان همزمان با فرارسیدن ایام کریسمس برای خود اینگونه سرگرمی ایجاد کردند وقتی که حیوان دچار سرگیجه می‌شود با خنده این پیروزی خود را جشن می‌گیرند
 فیلم کامل

 

کشتن سگ توسط سربازان آمریکایی

 

 

ویدئوی ادرار کردن سربازان آمریکایی بر کشته شدگان طالبان

فرماندهی تفنگداران دریایی آمریکا روز پنجشنبه 12-1-2012 اعلام کرد در حال تحقیق درباره ویدئویی است که در آن چهارسرباز از نیروهایشان در حالیکه بر اجساد کشته شدگان طالبان ادرار می‌ کردند ، نشان داده می شوند.

 به گزارش خبرگزاری رویترز انتشار این ویدئو خشم سازمانهای اسلامی در آمریکا را برانگیخته است.

بر اساس این گزارش برخی از این سازمان ها ضمن ارسال نامه ای اعتراضی به وزارت دفاع آمریکا نسبت به زیر پا گذاشتن ارزش ها اخلاقی و توهین به حرمت انسانی توسط نیروهای مارینز آمریکایی ابراز نگرانی کرده خواستار مجازات عاملان این بی حرمتی شدند.

انجمن روابط آمریکا و مسلمانان در واکنشی به این ویدئو گفته است اگر محتوای این ویدئو مورد تایید قرار گیرد، رفتاری دور از شان ارتش آمریکا را به تصویر می‌کشد.

این انجمن ضمن ارسال نامه ای به لیون پانیتا وزیردفاع آمریکا خواستار مجازات عاملان این رفتار" اهانت آمیز" شدند.

 فیلم ویدئویی 4 سرباز آمریکایی را نشان می دهد که برروی سه جسد کشته شده اعضای گروه شبه نظامی طالبان ادرار می کردند.

 همچنین در این ویدوئو یکی از سربازان امریکایی در حالیکه برجسد خونی یکی از کشته شدگان ادرار می کرد ، به او می گوید: "روز خوشی را برایت آرزو می کنم " .

فرماندهی نیروی دریایی آمریکا روز گذشته طی بیانه ای اعلام کرد ما هنوز از صحت یا سقم این
 فیلم اطلاع دقیقی در دست نداریم اما می دانیم که این گونه رفتار با ارزش های اخلاقی که ارتش آمریکا به آنها اعتقاد دارد همسویی ندارد و ما در این زمینه به بررسی و تحقیق خواهیم پرداخت.

 گفتنی است که در حدود 20 هزار نفر از تفنگداران نیروی دریایی آمریکا در افغانستان و بیشتر در ولایت های "قندهار" و "هلمند" در جنوب این کشور مستقر هستند.

 

 

/ 0 نظر / 2 بازدید