دانشجویان تهران لانه جاسوسی انگلیس را تسخیر کردند

پیشتازی دولت انگلیس در منکوب کردن ایران و کوشش این کشور برای عقب مانده و مستعمره نگاه داشتن ایران از راه فشار سیاسی بر دولتهای ایران سابقه ای بس طولانی دارد.

هنوز از یاد نبرده ایم حضور انگلیس در جنوب ایران در زمان قاجار و اشغال جنوب ایران و جداسازی افغانستان را.

احیای ملوک الطوایفی دوران قاجار از طرف انگلیس را از یاد نبرده ایم. 

هنوز  از اشغال ایران در جنگ دوم جهانی توسط انگلیس و سرنگون کردن رضاشاه و تبعید او به آفریقای جنوبی زخم داریم.

هنوز درد سرنگون ساختن دولت ملی مصدق و تبعید و دق مرگ کردن آن بزرگ مرد ایرانزمین در کودتای ضدبشری انگلیسی 28 مرداد در اعماق جانمان تیره می کشد. 

هنوز شاهد انواع فشارهای سیاسی و ضدفرهنگی و تبلیغاتی و رسانه ای مسموم و پر دروغ و پر نفرت انگلیس بر ایران و ایرانیان بر پیکر ملت و وطن خویش هستیم .. .. .. .. .. که دولت سلطنتی انگلیس از آنسوی عالم عربده کشان و یک تنه برمی خیزد و برای فلج کردن ایران و ایرانی، برای ذلیل کردن ایران و ایرانی، برای عقب نگاه داشتن ایران و ایرانی، برای به استثمار کشیدن ما و فرزندان ما در حال و آینده و برای جلوگیری از «آزادی ایرانیان» از زنجیرهای «اسارت و برده داری غربی» بانک مرکزی ایران را تحریم می کند! نفت ایران یعنی کالای صادراتی ما را تحریم می کند. یقینا اگر بجای نفت ، پنبه داشتیم، انگلیس فروش پنبه ی ایران را تحریم می کرد. 

نتیجه ی این رابطه ی بی فایده و اسارت بار با انگلیس چه بوده و هست؟ آیا سفارت انگلیس در تهران با ما کار مشترک فرهنگی می کند؟ کار مشترک اقتصادی می کند؟ کار مشترک سیاسی می کند؟سفارت انگلیس در تهران به چه کار ما ایرانیان می آید؟ حتی بخش کنسولی و صدور ویزا نیز دکّانی است برای گرفتن پول ویزا و تامین مخارج وزارت خارجه انگلیس از جیب ایرانیان . . . . . 

دیروز، فریاد اعتراض جوان ایرانی و آتش خشم و نفرت از تقابل دولتهای انگلیسی با ملت بزرگ ایران دامن سفارتش در تهران را گرفت. اگر خبر رسانی می شد، تظاهرات دیروز میلیونی می شد و همه ی تهران و بلکه ایران را فرامی گرفت.... آیا انگلیس می تواند برای همیشه در برابر ملت ایران با حیله و نیرنگ و نفرت و دشمنی بایستد ؟

 

 

/ 4 نظر / 3 بازدید
امیر

سلام خسته نباشی وب لاگ خیلی خوب و پر محتوی داری من که لذت بردم با آرزوی موفقیت واسه شما![لبخند]

محسن

ما ایرانیا عادت داریم به حمله به سفارتخونه ها. چیز جدیدی نیست. تازه افتخار هم می کنیم. دممون گرم.

منا

خسته نباشید.تاباشه ازاین کارا.

ایرانی

خداییش حتی یه دانشجو بین اونا بود؟بیچاره دانشجوها اگه این قیافه های گروه فشاری رو ببینن زهره ترک میشن بیچاره دانشجو سر کلاسشم آسته میره چه برسه به بالا رفتن از دیوار سفارت این زالوها