پان تورکیست ها مردم آذربایجان را به کشتار و مثله کردند تهدید نموند

پان تورکیست ها مردم آذربایجان را به کشتار و مثله کردند تهدید نموند
سایت تجزیه طلب بای بک که سایت اصلی پان تورکیستها است و نزدیک به 10 سال از فعالیت اش می گذرد در جدیدترین مطلب خود ، وقتی از همراهی مردم آذربایجان با عده ی معدودی اوباش تجزیه طلب نا امید شد، آن ها را به کشتار، قتل، مثله کردن، آتش زدن خانه ها و دار زدن تهدید کرد. خودتان بخوانید:
 فردا٫ وقتی که ملت تصمیمش را گرفت٫ شاید میلیونها خودفروخته و مزدور شوونیسم فارس را ببینیم که از دار آوزیان اند٫ در کوچه ها مثله میشوند و یا در خانه هایی که از سر خیانت ساخته اند در آتش میسوزند. فرزندانشان و خانواده اشان نیز در آتش غضب ملت خواهد سوخت و اینگونه است که وقتی در اخبار میشنویم برای تصرف طرابلس تنها ۴۲۰ نفر کشته شده اند افسرده میشویم. چرا که برای بازپس گرفتن تهران و تبریز و همدان و زنجان و دیگر شهرهایی که پر از دشمنان مهاجرند مجبوریم آماری به مراتب بیشتر و حتی چند صد برابر بشنویم. و اینگونه است که ملت محاکمه خواهد کرد و جواب خواهد گرفت.

ظاهرا عدم اسقبال مردم وطن پرست آذری از عده ای از پان تورکیست های معدود بی سواد که همگی در یک اتوبوس جا می شوند و وزنی در معادلات سیاسی ندارند باعث شده است که آقایان به سیم آخر بزنند و لاطائلات بنویسند:

آیا از اکراد نمونه ای از دانشمندانی که امروزه به نام ایرانی شناخته میشوند دیده اید؟ آیا یک بلوچ و یا عرب دانشمند در تاریخ جغرافیایی که امروزه ایران نامیده میشود سراغ دارید؟ آیا میتوانید اسم یک دانشمند فارس را از لابلای تاریخ پیدا کرده و ارائه نمایید؟ خیر٫ هر دانشمندی بوده و هست از تورک هاست.

ظاهرا زکریای رازی، پورسینا، ابوریحان بیرونی، سهروردی، خوارزمی و... همه تورک بوده اند! شاید هم منظور نویسنده از دانشمندان تورک، متخصصان آدم کشی و شکنجه مانند چنگیزخان،تیمور شل، یاوز سلطان سلیم بوده باشد.

نویسنده که از فعالیت های ملی و میهنی آذربایجانی ها بسیار عصبانی است آروزهای کودکانه می پرورداند و با وزن اندک سیاسی اش می خواهد میلیون ها آذربایجانی را که به میهن خود فکر می کنند تنبیه کند:

 همانهایی که قلمشان به فارسی و فرانسوی و روسی و انگلیسی از دموکراسی مینویسد٫ یک جمله به زبان مادری خود نمیتوانند بنویسند! آنهایی که از آتش سوزی در چمنزار ایتالیا ناراحت میشوند و به رئیس جمهورش نامه دلداری مینوسند٫ یا آنهایی که از محبوس ماندن ۱۰۰ معدنچی در شیلی به مدت ۲۰ روز روزه گرفته و دعای سلامتی برایشان میکنند٫ آنهایی که با گوگل مبارزه میکنند تا مبادا اسم خلیج فارس را عوض کند٫ همینها سکوت کرده اند تا در دیگر در گوگل محلی به اسم دریاچه اورمو وجود نداشته باشد٫ سکوت کرده اند تا فرزندان آذربایجان به اندازه صدهزار برابر معدنچیان شیلی در زیر خروارها نمک گرفتار آمده و بمیرند٫ سکوت کرده اند تا باغات و چمنزارهای آذربایجان در آتش شوره زارها بسوزند و نابود شوند. اینها خائنانند که به صورت میلیونی جواب پس خواهد داد.

این عده که از فرط بی اعتنایی رسانه های عمده و احزاب سیاسی ایران به انزوا کشیده شده اند، مانند کودکانی هستند که با دیوار توپ بازی می کنند چرا کسی حاضر نیست آن ها در بازی خود راه بدهد. بنابراین تنها طرف شان دیوار است و از فرط ناراحتی ادعای مستقل عمل کردن دارند. این عملکرد مستقل نیست، طرد شدگی و انزوای سیاسی است. کسانی که نفرت پراکنی بکنند طرد می شوند، کسانی که به ایران احترام نگذارند در بازی های سیاسی جایی ندارند و مجبورند مانند پان ترک دیوانه وار تهدید کنند. تهدیدی که از روی قدرت  و توان بلکه از فرط ناچاری و بیچارگی است. کودک وقتی در تاریکی می ترسد داد می زند تا صدای های هولناک را نشنود. اینها هم داد و بیدا راه می اندازند تا تری شان را مخفی کنند
درود بر مردم آذربایجان که این عده وطن فروش را این چنین به لابه و عجر انداخته اند.

لینک همه مطلب در سایت بای بک. لازم به توضیح است که سایت بای بک چنید پیش به نقل از تواریخ طبری و ... نوشته بود که نقل قول هایی جعلی در تعریف و تمجید از چنگیزخان آورده بود. در حالی که تواریخ مذکور سال قرنها پیش از به دنیا آمدن چنگیز نوشته شده بودند. این هم از آفت های بی سواد آقایان
اصل سند اینجاست:
نقل کل مطلب از وبلاگ هویت: http://howiyat.blogsky.com/1390/06/07/post-42/

/ 1 نظر / 3 بازدید
سرخ و سبز

وب جالبی داری. به خصوص اگر تحلیل هاش از خودت باشه. انشا الله سر وقت بتونم مطالبت رو با دقت بخونم.