توطئه جدید ضد ـ ایرانی در قالب شبکه های ماهواره ای ضد شیعه کلمه-نور- وصال

شبکه های ماهواره ای جدید وهابی ها در حمایت از شیعیان! 
شبکه «کلمه» که پخش آزمایشی برنامه های آن در هفته گذشته آغاز شده و قرار است از اول ماه رمضان، به صورت رسمی به پخش برنامه های خود اقدام کند، در نخستین برنامه خود در قالب گفت وگوهای تلویزیونی با علمای وهابی به طرح شبهاتی علیه مذهب شیعه، ولایت حضرت علی (ع)، عصمت ائمه، توسل و... پرداخته است.
وهابی ها در ادامه فعالیت های ضد اسلامی و ضد شیعه خود، اقدام به راه اندازی دو شبکه جدید کرده اند که صریح و بی پرده، اصول و مبانی تشیع را زیر سوال برده و با ستیز خود علیه ائمه اطهار (ع) در صدد است شکاف در جهان اسلام را تشدید کند.

به گزارش «تابناک»، پس از آغاز به کار نخستین شبکه ماهواره ای وهابیون به زبان فارسی به نام شبکه «نور»، دو شبکه دیگر نیز در راستای تشدید سیاست شیعه ستیزی وهابیت به نام های «وصال فارسی» و «کلمه» راه اندازی شده است.

این شبکه های ماهواره ای به زبان فارسی به تبلیغ وهابیت و طرح شبهات متعدد علیه شیعه اقدام می کنند. چنانچه شبکه «کلمه» که پخش آزمایشی برنامه های آن در هفته گذشته آغاز شده و قرار است از اول ماه رمضان، رسما به پخش برنامه های خود اقدام کند، در نخستین برنامه خود در قالب گفت وگوهای تلویزیونی با علمای وهابی به طرح شبهاتی علیه مذهب شیعه، ولایت حضرت علی (ع)، عصمت ائمه، توسل و... پرداخته است.

از سوی دیگر، این شبکه های ماهواره ای، رسالت خود را حمایت از حقوق اهل سنت ایران و کشورهای فارسی زبان! اعلام و در این راستا بر جذب نیرو تأکید می کنند.

به گفته مسئولان، این شبکه وهابی که گویا از دلارهای نفتی اشباع شده سعودی، هزینه خود را تأمین می کند، از افرادی که تمایل به همکاری با شبکه در زمینه تهیه اخبار و گزارش ها از کشورشان دارند، استقبال کرده و دستمزد چشمگیری را برای فعالیت های آنان خواهند پرداخت.

بنابراین، با توجه به گسترش فعالیت وهابی ها علیه تشیع و اقدامات اخیر عربستان علیه جمهوری اسلامی ایران، آغاز به کار سه شبکه ماهواره ای که به تبلیغ علیه شیعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می پردازند، نیازمند یک توجه ویژه و اقدامات عملی در حوزه دیپلماسی رسانه ای است که متأسفانه، مورد غفلت مسئولان قرار گرفته است.

/ 5 نظر / 5 بازدید
امیر حسین

ولی دوستان وجدانان نگاه کنید حرفهای بدی نمی زنند احساس میکنم واقعیته حتی یک فش هم ندادند ولی ما که راحت داریم میدیم به بزرگان اونا

محسن

من نمیدونم چرا همش میگین وهابیون. بابا یه دفعه بگین اهل سنت و خیال خودتون رو راحت کنید. این اعتقاداتی که می گین همون اعتقادات اهل سنته. اهل سنت هم توسل و عصمت ائمه و ولایت فقیه و خمس و صیغه رو قبول ندارن و تازه می گن حرامه. این شبکه هم که همینا رو میگه. پس چرا میگین وهابیون. فقط واسه حفظ وحدت؟

محسن

می بینم که نظر دوم منو نذاشتین. از این بیشتر هم انتظاری نمیره ازتون. لطفا ادعای آزاذی اندیشه نکنین. تقصیر خودمونه که میشناسیمتونو باز نظر میدیم. نه آقا. نظر نظر شماست. ما دهنمونو بستیم. اصلا همه باید ببندن دهنشونو.

علي

گربه براي رضاي خدا م.ش نميگيرد !!! چرا تو اين دنياي به اين بزرگي افرادي معدودي راست ميگن و به خاطر خدا موش ميگيرن اتفاقا 95% شون هم ايران تشريف دارن تعدادشون هم زياد نيست !!!! عجب از اين حكمت خدا !!! حالا ضد ايراني چه ربطي به ضد شيعه داره ؟!!! آهان كيسه ي ايراني ها از تشيع دوخته شده فهميدم خودم

محسن

بصیرت؟ همون که آقا همش میگه؟