اوباما و تحمیق IQ مردم جهان در طرح ترور سفیر عربستان

اوباما مردم دنیا را احمق فرض کرده است

درست است که همیشه تاریخ جهان در حال تکرار وقایع است و تاریخ دائما تکرار می شود و مردم دنیا دائم اشتباهات خود را تکرار می کنند اما پس از اختراع و ابداع کامپیوتر و اینترنت که بزرگترین اختراع بشر از عصر غارنشینی تابحال است، اوضاع کمی فرق کرده است.

IQ  آی کیو ی مردم دنیا بالاتر رفته، سن بلوغ پایین تر آمده و نشر اطلاعات میان مردم دنیا رشد بی سابقه ای پیدا کرده است. مردم دنیا کمتر کتاب می خوانند اما در مواقع اضطراری فقط کافی است یک نفر از چیزی خبر داشته باشد تا آن را به همه ی مردم دنیا خبر دهد.

سیاست مداران غربی با دروغ های بزرگ افکار عمومی جهان را کنترل می کنند.... جنگ و کشتار مردم افغانستان با اتهام مبهم و شاخدار حمله ی بن لادن غارنشین به برج های بلند نیویورک آغاز شد و با ادعای خنده آور کشتن و انداختن جنازه ی او به دریا همچنان به دور از حقیقت باقی ماند.... حمله و اشغال عراق بر پایه ی دروغ بود و همین. ارشدترین مقامات سیاسی غربی این ادعای دروغ را با ژست سیاسی در مراجع اصلی جهان و بین المللی و جلوی دوربین های تلویزیونی که میلیاردها انسان ناقص عقل می دیدند ، اعلام کردند...اما دروغ گفته بودند!  همین!   این دروغ پردازی ها در جنگ ویتنام و جنگ جهانی دوم هم سابقه دارد.

حالا مستر اوباما و خانم کلینتون ادعای ناقص و ناشیانه ای را جلوی دوربین های تلویزیونی اعلام کرده اند که خود آمریکایی ها هم ، ابلهانه بودن آن را آشکار می دانند. آنقدر کودکانه است که شبکه های تلویزیونی آمریکا هم نمی توانند شک و تعجب خود را حتی برای مدتی کوتاه پنهان کنند. از آن سفیر احمق عربستانی و سعودالفیصل با آن قیافه ی شیطانی اش درمی گذریم.

دولت آمریکا به جرم تحمیق مردم آمریکا و تحمیق بشریت باید محاکمه و مجازات شود. سیاسیون آمریکا تصور میکنند آی کیوی IQ مردم دنیا هنوز زیر 50 است. اما مردم دنیای امروز سناریوهای دروغین زیادی را پشت سر هم دیده اند و دیر باور شده اند. باید کمی مهلت می دادند تا فاصله بیفته و مردم دنیا دروغ های قبلی را یادشون بره.

 

/ 2 نظر / 2 بازدید
س

دست کم نگیر ما ها را برادر کار ما ها را هم کم جلوه نده